| AllNone a întrebat:

Ce atlas geografic performant stiti? Nu conteaza bugetul, vreau sa imi cumpar un atlas geografic ( general), si cat mai detaliat, concis si exact! Imi trebuie pentru olimpiada la faza pe judet! Cel mai bun raspuns primeste FUNDA*!

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Cel mai bun pe care il stiu, si care il recomanda multi profesori, este Corint, dar sunt si altele mai bune.
E frumoasa geografia, si eu particip la olimpiade din clasa a VI-a... E important sa ai si putina experienta, un an doi, e mai utila decat un atlas.

| 22Maria22 a răspuns:

Hei.Atlas Corint, este foarte bun.

| 22Maria22 a răspuns:

Atlas Corint

| AllNone explică (pentru 22Maria22):

Da, dar nu as vrea de scoala. ( dupa programa scolara), ci ceva de rang inalt! Mersi oricum!