| Ja_Rule a întrebat:

Ce credeti despre 2012? sfarsitul lumii sau un nou inceput sau tot asa cum i amu? ( http://www.youtube.com/watch?v=-KGg0BWFb-4 )

10 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

laughing Apocalipsa o sa vina atunci cand ne asteptam mai putin... nu cand se gasesc unii sa zica " maine vine apocalipsa "...

| ellai a răspuns:

Cred k asta e o bazaconie totala.2012 e foarte aproape si nimic nu da semn k lumea s-ar sfarsi atat de repede.chiar nu cred in cei care zic k prevad viitorul.mi se par niste mincinosi...

prfml
| prfml a răspuns:

Am citit undeva ca pentru prima data drumul profetilor se intersecteaza cu cel al specialistilor, adica 2012. Acum ramane de vazut, personal ma abtin la comentarii.

| sese a răspuns:

Inainte de anul 1900se prevestea sfarsitul lumii, inainte de 2000 la fel acum 2012 -pentru ca calendarul mayas se termina.Si cometa Halley prevestea sfarsitul ...la fiecare 76 de ani...ca si pisica neagra, nr.13...

| lbtc a răspuns:

Nu nu cred si nici nu trebuie sa facem o fixatie din asta... oricum nu se stie ce se va intampla...

| inna a răspuns:

Sincer, nu-mi pasa, ce e bun e bun facut, ce se va intampla, se va intamplawinking

cami
| cami a răspuns:

Dracu mai stie...thinking

| juniper a răspuns:

Vom astepta si vom vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io cred ca numai Dumnezeu shtye cand vine Apocalipsa! In 1900, 1983, 1997, 2004, 2008 era vorba de sf. Lumii dar nu s-a intamplat.Asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia omeneasca, si inca nu sunt sigur de primul." Cata dreptate avea batranul Einstein...