| Fineness a întrebat:

Ce culoare si ce gust are razbunarea?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Culoarea ficatului în putrefacție (se spune că cei plini de venin au probleme cu ficatul) și gustul amăgitor de țigară de dimineață (îți dă o plăcere de moment, dar te omoară încet, da' sigur).

17 răspunsuri:
| CineTeCrezi a răspuns:

GUST 100%DULCE, dar poate fi amara daca faci o greseala
culoare neagra nu e bine sa faci rau altuia chiar daca el ti-a facut!
DAR TOT RAZBUNAREA E DULCE!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Culoare-negru
Gust-amar

| monica2000 a răspuns:

Culoare : Negru;
Gust : Dulce dar putin sarat.

| ROB3RT89 a răspuns:

Este de culoare negra si are un gust dulce pentru cei ce se simt satisfacuti!

| bobby90 a răspuns:

Culoare -neagra
Gust-...
Razbunarea e ceva care iti de pe moment o "satisfacite" iar dupa foarte probabil sa regreti. In concluzie foloseste-o cat mai rar sau delochappy!

| bobby90 a răspuns:

Culoare -neagra
Gust-...
Razbunarea e ceva care iti da pe moment o "satisfactie" iar dupa foarte probabil sa regreti. In concluzie foloseste-o cat mai rar sau delochappy!

| byankaa a răspuns:

Gusto si ai sa vezi big grinstraight face

| darrio2007 a răspuns:

Dulce daca iti iese.Amara daca nu iti iese. Oricum, este arma prostului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Afla pe pielea ta cum sta treaba cu razbunarea.

| BiaRawr a răspuns:

Ce culoare si ce gust vrei tu sa aiba!

| Smerix a răspuns:

Gustt`big grinUlce dar peste putin timp devine amar...
Culoaretonguerima data o vezi roz`dar pe parcurs devine negruu`; P
`Si totusi funda ramane dulcee`si portocaliee`; X`hee hee

| DorelSudoru a răspuns:

De ce toti ziceti ca e neagra sad ma dezamagiti...Nare nici gust nici culoare, de ce so ardem atat in metafore...are doar urmari

| harciog a răspuns:

N-are gust, n-are culoare dar imi place mai ales cind e dorita si mocneste mult timp.Se spune ca e arma prostului dar tind sa cred ca e benefic oricum pentru ca, in pragul unui dezastru daca omul nu se trezeste cu apa rece, ii freci si citeva palme in bot sa-l poti trezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru si amar.La multi ani si mult noroc.

| Nolkyz a răspuns:

Dulce-acrisor. Perfect.

| Wehrmacht a răspuns:

Culoare: negru(pentru victima, dar daca spuneam alta culoare cum ar fi roz sau ceva de genu' parea cam gay...)
Gust : cel mai dulce!

| alledawn a răspuns:

Culoare: neagra, iar gustul dulce cand tu te razbuni si amar cand tu esti tinta razbunarii rolling on the floor