| Dragos2001 a întrebat:

Ce era sub Titanic inainte de a se scufunda? dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Pesti,delfini si alte probabil microrganisme marine.Dar e foarte improbabil sa fi ramas acolo in timpul dezastrului afara doar de citeva sute de rechini adunati la pomana intru pomenirea "viitorilor" raposati.

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Apa, ce naiba sa fie? Ca doar era vapor, nu tren.

| shadovv a răspuns:

Asta e vreun banc metaforic?

| DakotaRoyse a răspuns:

Fundu' oceanului. Asta e şi acum de fapt, cu o epavă în plus.

| Yugeen a răspuns:

...apa?
...iceberg?

tongue

| adytza0700 a răspuns:

Iceberg-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa ce putea sa fie

| Irenexd a răspuns:

Pai ce putea sa fie in afara de apa, pesti si alte nave? Daca vrei mai multe informatii despre Titanic uiite aici :http://ro.wikipedia.org/wiki/RMS_Titanic! Sper ca te-am ajutat! FUNDA? pls :x

| RandyCena a răspuns:

Nava Titan care a naufragiat in anul 1876.Ciudat este ca Nava Titan a Naufragiat exact cum a naufragiat si Nava Titanic. S-a scris si o Carte.