| codgaby a întrebat:

Ce este dinkolo de galaxie?

Răspuns Câştigător
| costis a răspuns:

Cand s-a facut telescopul Hubble, scopul principal a fost studiul stelelor cefeide. Insa un tehnician "mojic" a avut o idee traznita: sa vada "textura" cerului, adica sa mareasca un punct din albastrul intunecat al cerului cat se poate. Ce crezi ca s-a vazut? O puzderie de galaxii. Noroc!

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt alte galaxii. Numai bine!

| MadnessCaffe a răspuns:

Nava mama.

| dexro a răspuns:

Dincolo de galaxie sunt mai multe galaxii, iar dincolo de univers este tot universul asta, ca un joc dala in care mergi in dreapta si te trezesti ca esti in stanga happy

| Dash a răspuns:

Alte galaxii

| SuperJesus a răspuns:

Universul... si mai departe nu stie nimeni.

| seby005 a răspuns:

O gradina cu florii.

| sy46 a răspuns:

Vid. Si alte galaxii

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Lumea de apoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dincolo de noapte e zi
Dincolo de nori nimeni nu ne va gasi (pentru ca alte specii ar cauta inteligenta...as spera eu)

Asadar, sa fim calmi. Daca mai e si altceva dincolo de galaxia Calea Lactee, macar de ar fi niste insectoizi ce vor sa asimileze genetic rasa noastra... oh go on

| SmileInGreen a răspuns:

Restu Universului