| honey2804 a întrebat:

Ce inseamna a admira ceea ce te depaseste?

Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

Atata timp cat poti vedea ceva poti sa-l manifesti in viata ta; prin admiratie (vedere) creezi-vezi un exemplu palpabil a cea ce tu esti capabil(a) sa realizezi; idea daca el/ea poate pot si eu; poti vedea doar cea ce este pe frecventa ta; poti vedea o frecventa inferioara pentru ca ai trecut pacolo insa ca sa vezi o frecventa superioara e nevoie sa ajugi pe acea frecventa; din moment ce vezi ceva esti acolo

9 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Sa crezi ca Dumnezeu exista si a te rogi la el.

| victor333 a răspuns:

Gandeste te ca esti la malul marii si privesti in larg si vezi acel peisaj superb u stii despre ce e vb dar -te cam ia valul- adica iti imaginezi f multe ti se pare frumos pur intangibil deci cred ca admiri mai mult ceea ce e nu ceea ce te depaseste dar depinde de om in parte

| Zenithf a răspuns:

Pai, tu mergi cu Mobra si te depaseste unul cu Honda. Nu admiri motorul ala?

| CioncuIonut1990 a răspuns:

A ademira cea ce te depaseste inseamna ca admiri, ca il privesti si te gindesti la acel lucru.ademiri cea ce ti se pare a fi mai bun decit tine.

| Berbecu a răspuns:

Gelozie.

| pwp a răspuns:

Sa iubesti o vedeta internationala...sa ravnesti la bogatia materiala pe care stii ca nu o vei avea...

| Astaeparereamea a răspuns:

Ce treaba ai tu cu capra vecinului? nu e asta, a admira ceea ce te depaseste trezeste in tine a vrea ceea ce tu nu ai sau nu ai

nony
| nony a răspuns:

Inseamna recunoasterea infrangerii in fata idealurilor.

| Hmmmm a răspuns:

Inseamna sa fii constient de limitele tale.