| amo a întrebat:

Ce jocuri la o lectie de chimie ati propune?

4 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Experimente chimice, demonstratii stiintifice (de exemplu, poti sa iei o coaja de portocala, sa o storci si in acelasi timp sa aprinzi o bricheta, ai sa vezi ca lichidul din interiorul cojii de portocala va avea un efect inflamabil, dar nu periculos). Poti incerca sa testezi PH-ul diveritelor substante, cosmetice, sapunuri, alimente etc folosind hartie de turnesol.Ca sa inveti ceva mai usor e mai bine sa ai ceva practica, experminte si chestiuni de genul.
De asemenea, poti cauta niste videoclipuri, programe informatice sau sa realizezi un slide in PowerPoint cu diverse chestiuni legate de chimie.Succes! O seara buna!

| Ford a răspuns:

Pai va trebuie doua creioane ascutite si o buata de metal. Unu se duce prin fata profesoarei si se preface ca vrea sa o zgarie cu creionu" si cand profa o sa se uite la ala vine celalat cu bucata de metal de la spate si ii prinde una buna dupa ceafa("o perversa de la Targu-Ocna "). Daca tu crezi ca nu e amuzant icearcasi pe intuneric.(o sa razi de durere)laughing

| mistikk a răspuns:

Rebusuri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul oral cu doi