| FuckEverything a întrebat:

Ce liceu trebuie sa faci ca sa poti da la academia de politie?

4 răspunsuri:
| Biggiesan a răspuns:

Orice liceu atâta vreme cât obții diploma de bacalaureat.Așa că trage tare, oricum mai sunt și alte condiții.

| HyperionCo a răspuns:

Unul de top din orasul tau, unde "se invata". Opteaza pentru un profil de filologie sau bilingv. Insa tine ft mult de tine, sa te pregatesti si sa fii serios.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei7520152 a răspuns:

Cunosc pe cineva care a terminat la arte si a intrat la politie. putin conteaza la care liceu termini