| onutzaony a întrebat:

Ce mai zice acum Harold Camping ca nu a venit Apocalipsa? laughing

Răspuns Câştigător
| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Dupa cum spunea preotul acela: Numai Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii. Nici un savant nu poate sti asta. Se zice ca in 2012 va fi sfarsitul lumii. parca in anul 2000 sa zis ca va fi sfarsitul lumi si unite... suntem in 2011 si nu e nici un sfarsitv al lumii. Iti zic s-a nu mai bagi in seama asa ceva si daca mai vezi sa schimbi canalul pentru ca deja ma dispera! Si soramea mai mica de 8 ani a inceput sa planga ca in 2012 e sfarsitul lumiilaughing

Pa pa kiss

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

La mine a venit.Stau pe un norişor pufos şi mă gândesc ce să beau; vodka sau poţiune de-aia magică,"drăcească" ...cum îi zice? Ăăăh... whiskey!
http://www.youtube.com/watch?v=FKzIumyKhqQ

| chelstone a răspuns:

A inceput noi calcule, o combinatie dintre aristotel si michelangelo

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Moare de ciudă că prezicerea lui de 2 lei a dat greș.

| A98 a răspuns:

Cica vine in luna octombrie ca a gresit calculelelaughing(ce fraier)si sunt sigur ca esti de acord cu mine nuwinking

| Angelic13 a răspuns:

Si-a luat concediu prelungit apocalipsa asta laughing Mda poate ar trebui sa facem la fel, noi elevi devotati si silitori.
Si ce rau imi parea ca scapam de testul la mate de luni... chiar m-a dezamagit laughingrolling on the floor

| camy417 a răspuns:

Zice ca a pierdut o foaie din biblie si ca apocalipsa va fi in octombrie laughing

| Miky a răspuns:

Pai a fost ma Apocalipsa dar nu am fost noi atentilaughing

| Chris1 a răspuns:

Pai a disparut thinking Cine stie poate a comis sinuciderea sa fie sigur de prezicerea lui, acum poate se distreaza prin Iad, ca tot a profitat dupa urma Lui Dumnezeu... mare pacat sa faci asa de multi bani din aceste preziceri, cam acesta este paradoxul zilelor noastre.