| BlackNight2012 a întrebat:

Ce mai zice acum mosul de 90 de ani harold camping amana iar apocalipsa dupa 21 octombrie P. S cred ca o va pune undeva prin anul 2012 da nici atuncia nu va fi si o va pune dupa aia prin 2013? laughing rolling on the floor laughing rolling on the floor laughing rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Pai cred ca asa va fi, oricum... zice cu presupusul, nu se va imtampla (unii deja si-au facut dorintele si sunt pregatiti sa moara lol) deci ala minte sa nu-l credeti (nici chiar mincinos, dar macar sa stiti ca nu e adevarat). Funda?