| dudu_4306 a întrebat:

Ce parere aveti de clonarea umana? Credeti ca s-a creat deja o clona umana?

7 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Mie imi e indiferenta clonarea... oricum niciun individ nu este identic, sunt anumite diferente, uneori insesizabile.
Cred ca s-au facut multe clonari deja... un experiment trebuie testat de multe ori...este posibil sa se fi creat si clone umane.

prfml
| prfml a răspuns:

In privat gandesc ca s-a incercat crearea unei clone. Sunt de acord decat cu clonarea de organe.

mira
| mira a răspuns:

Eu aprob clonarea umana, chiar daca niciun decident nu ma intreaba.Ma gandesc numai la un cuplu care si-a pierut unicul copil si nu mai poate procrea.Am citit ca indivizii clonati au o sanatate subreda si nu sunt prea longevivi. Mira

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AM O VAGA BANUIALA CA DA. AS FI CURIOASA CINE I PERSOANA CLONATA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceciliarepede Becali rolling on the floor

| marria a răspuns:

Ridic mana pentru contra! Cum ar fi sa merg pe strada si sa ma intalnesc cu... mine?!

| bc83boom a răspuns:

In ziua de azi totul este posibil, sigur ca s-a creat dar nu cred ca as fi de acord, depinde pentru ce se creeaza.