| Hammurabi a întrebat:

Ce părere aveți de persoanele care nu cred în existența divinității, dar cred în existența blestemelor, farmecelor, fenomenelor paranormale, etc.? Care e logica? laughing

34 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Ai o gândire cam iraționala, dar noi am creat niște termeni, dar Știința nu am creato si am descoperito prin dovezi

| StrongHeart a răspuns:

Sunt fricosi. Nu am nicio parere. S-ar putea sa existe si alea, dar de ce sa te concentrezi pe lucruri care sunt negative si nu te ajuta cu nimic sa evoluezi cand poti sa nu le acorzi atentie si sa cercetezi singur si sa te ghidezi dupa propriile forte? Cu ajutorul divinitatii, evident.

| Hammurabi explică (pentru RAY):

Tu ești convins că tot ce am descoperit noi aici și se numește știință, e valabil în absolut orice colț al universului nostru sau al altui univers?

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Da,legile fizici sunt universale