| FiicaluiDumnezeuAtotputernicul a întrebat:

Ce parere aveti de versurile astea oameni buni?
I bring poverty, sickness and death
A worthless handshake, the slickest thief, I steal your wealth
I answer your prayers for greed and lust
More than evil, I laugh at your trust

I am more powerful than all the armies of the world
I am more violent than violence, more deadly than death
I have destroyed more men than all the nation's wars
I am relentless, unpredictable, waiting for your last breath

VORBESC SERIOS!

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"I am relentless, unpredictable, waiting for your last breath" - Îmi descrie perfect reacţia cu privire la troll-ul mada.

În altă ordine de idei, ai învăţat brusc limba engleză?

Şalom!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Era să fac stop cardiac, zău. Deci să înţeleg că cei care ascultă AC/DC, Metallica, Judas Priest şi toate trupele pe care le-ai enumerat tu la întrebarea anterioară, vor arde în iad, iar cei care ascultă Megadeth, vor ajunge în rai şi vor cânta la harpă, sau cum?
Sunt mândră de tine. Şi ştii de ce? Pentru că nu te mai cutremuri când asculţi muzică adevărată;;).
http://www.youtube.com/watch?v=AoShWV7n0rE
(Încă nu-mi vine să cred că melodia asta o asculţi tu).

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

A, să zic şi părerea. Hm...I'm waiting for your last breath big grin.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

иeмaиנa,
Cert e că undeva...cu mine, FuckTheSystem şi toţi cei pe care i-ai enumerat tu la întrebarea http://www.tpu.ro/......ati-face/!

| FucktheSystem a răspuns:

Să trăiești mădă! Merci că mi-ai amintit de o melodie superbă de la o formație minunată.
Ce părere am despre versurile ăstea? De unde să încep. E Megadeth și asta spune totul.

| ania a răspuns:

Rezuma destul de fidel ce sentimente are diavolul in privinta noastra.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Ce blanaa! =p~

| Paulla a răspuns:

Sunt geniale, doar e Megadeth.

| Dumnezău a răspuns:

Prince of Darkness by Megadeth,nu?

Ar fi trebuit sa pui si restul melodiei,ar fi meritat, ca doar e vocea lui Dave Mustaine, 500 rifi putere de epicitatewinking

@ÉrotiqueConseils. Daca eu le ascult pe toate pe care le-ai enumerat, mai ales Megadeth, unde Hristos mai ajung? laughing

| DrumuriFictive a răspuns:

"...there`s no room in heaven anymore"

| Cayus a răspuns:

Din cate stiu eu cam reprezinta sadicismul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt geniale și cred că îți plac și ție nu troll?
Ah și cum de știi tu engleza troll?
Troll!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hopaaaaaa laughing a baut pisica otet?

| Stitch92 a răspuns:

Sunt lucruri satanice si te sfatuiesc sa te feresti de ele.

| JustSomeone a răspuns:

Foarte interesant de fapt. Imi plac versurile.rima este buna zic eu(nu st specialist. doar imi dau cu parerea)
Doar ca vreau sa iti pun eu o intrebare: versurile descriu politicieni? in special prima strofa? big grin