| lupuvictor a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta filmare? Este un ozn surprins de mine.
http://ozn-ufo.blogspot.com/......mania.html

9 răspunsuri:
| lawynutza a răspuns:

Mmmmm interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu stii ce estea acela un licurici?

| DorelSudoru a răspuns:

Este orice altceva da' ozn nu...

| Skylar a răspuns:

Mai degraba un orb de energie decat un OZN

| FOCUS a răspuns:

Asta a mai fost data la tv acum 3 ani,undeva in Dobrogea in curtea unui om,intr-adevar erau licurici, acelasi miscari pe care le vad in filmuletul tau, ozn pe naiba laughing faci si tu ca cel care a filmat acel avion cu reactie la apusul soarelui?

| wales a răspuns:

Aceste obiecte zburătoare nu sunt chiar de neidentificat, ele se mai numesc și farfurii zburătoare. Aceste farfurii zburătoare sunt cel mai des întâlnite în zona bucătăriei, când un membru al familiei se mai supară și le face să zboare '' bineînțeles, se recomandă farfuriile din plastic ''.
Poate era un balon meteo, sau altceva din zona proiectelor secrete. Caută să citești despre '' Project blue beam '', o să înțelegi diferit atunci ce mai poate fi aceste obiecte / holograme.

| DanielJackson a răspuns:

Mereu vad luminite din astea, sant deja ceva banal. cat despre ozn-uri henri coanda le-a inventat prin anii '60 si au fost cumparate instant de americani.

| mihaibrasov a răspuns:

Da da, clar OZN. Astept o filmare HD cu un ozn si atunci cred. Nu stiu cum toate apar fie noaptea, sau fie sunt la distante incredibil de mari, sau, sunt aproape si filmate cu telefonul sau cine stie ce dispozitiv de rezolutie mica.

| corasa a răspuns:

Tehnic vorbind, si un balon meteorologic e un Obiect Zburator Neidentificat daca ce-l care il filmeaza e suficient de dobitoc incat sa nu-l identifice.