| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre copii noului mileniu:Copiii indigo si de cristal?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Ca este un subiect care chiar trebuie discutat, haide-ti sa nu fim chiar atat de delasatori in ceea ce ii priveste.pana prin '95 sunt copii indigo pare-mi-se...si da! eu chiar am unele caracteristici ale acestora.big grin

1 răspuns:
| psiholoaga a răspuns:

Sunt alte denumiri pentru a exprima modificarile spirituale si energetice pe care le trecem. In opinia mea, e o teorie interesanta, din care iau ce ma intereseaza si intra in concordanta cu mine, restul sunt interpretari.