| MatsuKeruGirl a întrebat:

Ce parere aveti despre Michel Telo si Adele? De Michel pot sa zic ca prea mult ii lauda melodia,, Ai se eu te pego"(si alte melodii) dand-o la radio pana te plictisesti, inteleg ca gusturile nu se discuta, dar el, dupa parerea mea nu va ramane mult timp in muzica.Si Adele nu stiu cum a castigat nu stiu ce premiu, dar nu are o voce sa te dea pe spate. De melodia ei Someone like you, cand o ascult, imi vine sa ma dau cu capu de pereti. oare aia care pun melodii la radio nu ne plictisesc de ea? in loc sa dea melodii adevarate, originale si frumoase?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

De Michael telo nu ma pronunt...nu ma derajneaza el, ma deranjeaza ca au innebunit astia cu prostia lui de melodie
2 ) La Adele nu sunt de acord...intr-adevar poate nu e chiar cea mai buna cantareata...dar are voce, si sincer decat sa ajunga la lady gaga sau beyonce.mai bine sa vad premii grammy si apreciere in dreptul lui adele

| Paulla a răspuns:

La muzică n-ai nimerit, nu?
'Gusturile nu se discută' e o scuză valabila doar pentru mediocri. Există filme bune şi filme slabe, există cărţi bune şi cărţi slabe ş.a.m.d.
Michel Telo- Unul care arată ca un păpuşel şi n-are treabă cu muzica.
Adele- Prea comercială.

| IMC90 a răspuns:

Michel Telo - cocalar afon
Adele- grasa (sunt curios cum canta live, asta conteaza mai mult)

| DarkBlood32 a răspuns (pentru IMC90):

Ce conteaza ca e grasa? rolling on the floor

| itscloudyoutside a răspuns:

Aşa, bun. Dar ce caută întrebarea asta la "Ştiinţă şi folosofie"? Totuşi, ca să-ţi răspund la întrebare...

Michel Bla Bla: Cocălăreala întruchipată.
Adele: Nu-mi place. Şi eu încep să strâng din dinţi când aud "Someone Like You" la radio.

| MrAngelus a răspuns:

Micehl Telo ala chiar eu un fraier, nu stiu ce are melodia aia asa special.

Desi ascult muzica hip hop, trebuie sa recunosc ca Adele chiar are voce.

| abbeydudaa a răspuns:

Aa. Michael Telo ala e un fraieroh go on...insa de Adele imi place mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de amandoi foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lucrurile stau exact cum ai spus, fiecare are preferintele lui si gusturile nu se discuta.

| MatsuKeruGirl explică:

Se plictisesc * scuzati

| Angel_5891 a răspuns:

Poate ca tu le gasesti plictisitoare si urate,dar! Michel Telo si castigat faima cand Neymar a dansat pe melodia lui.
Despre Adele nu stiu ce sa zic,personal imi place cum canta, asculta Adele-Rolling in the deep. Poate ca nu merita sa castige, dar cine altcineva mai face o melodie ca asta...in ziua de astazi sunt numai beat-uri de cluburi, cu cate 2 cuvintele pe la refren si cateva piti care se destrabaleaza in decor.