| anonim_4396 a întrebat:

Ce peisaj aveti in minte cand va ganditi la maximul de fericire si comfort pe care vi-l doriti? Peisaj cu sensul de imprejurari in care va vedeti pe voi insiva, inconjurati de persoane, bogatie (sau nu). Cam cum se petrece acel moment? Va rog sa dati frau liber imaginatiei!

Răspuns Câştigător
| morningstar a răspuns:

Maximul de comfort l-am trait acum cateva zile, in strainatate, intr-o pestera cu o piscina cu apa sarata; pluteam pe apa ( ea fiind sarata, ramaneam la suprafata tot timpul); era semi-intuneric, doar neoanele albastre din apa luminau placut. In timp ce pluteam, daca stateam cu urechile in apa, ascultam muzica la difuzoare speciale, sub apa... ceva foarte relaxant, liniste, calm si odihna.
Maximul de fericire a fost cand o minune s-a intamplat in viata mea (...)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma vad pe un autotren mergand pe un drum umed si afara ploua cu tunete, e un fel de mesaj pentru viata in singuratate dar imi place vremea rea.

| Woodenpints91 a răspuns:

Pământul,exact cum este el acum, doar că fără oameni.

| Mădă0611 a răspuns:

Cred că am vazut undeva o imagine şi m-a "corupt". laughing Erau doua persoane, pe o plajă, stăteau în picioare tinându-se de mână, în faţa lor era marea şi spre apus... 2 sori.

| Delicacy a răspuns:

Singura care îmi poate oferi fericirea adevărată, sinceră este natura.Mă simt extraordinar de bine în preajma ambientului natural, fie că e vorba de un simplu parc, sau un peisaj montan.Ca să fie totul perfect, în momentul acela ar fi binevenită o îmbrăţişare sinceră din partea cuiva special.

| sabinabujor2 a răspuns:

Cateodata ma visez plutind pe ocean, si tot plutesc si e relaxant, si ma mai visez pe o plaja insorita cu apa calda, curatenie si liniste.

| anta a răspuns:

Cimpuri intinse la marginea padurii care dupa secerisul bogat au fost semanate pentru a oferi hrana animalelor padurii peste iarna in primavara cand padurea va deveni un rai vom semana pentru noi