| Hombre a întrebat:

Ce perspective va dati in urmatorii zece ani?

16 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Eu? in urmatorii 10 ani ma visez traind undeva in S. U. A sanatoasa,, fericita, bogata, iubita, ceea ce nu e posibil ...asa ca in urmatorii ani o sa vedem perspectiva "imposibilului" laughing in tara asta.

| anss23 a răspuns:

Sa merg in Venetia, sa intru la un liceu bun etc. Dar ale tale care sunt?

| Arthur a răspuns:

Din ce punct de vedere te referi?
Dacă te referi la viaţa familială, cred că mă voi căsători, probabil o să chelesc puţin, cred că o să fac vreo doi blonzişori mici, o să-mi crească probabil puţin salariul şi burta. Şi probabil o să am din ce în ce mai puţin timp pentru TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zero

| BeT a răspuns:

Domnule@hombre, peste 10 ani trei-sferturi din pamint va fi distrus asa ca nu va mai faceti prea multe planuri.

| roxyrocks a răspuns:

Ma vad ceva de succes in s. u. a:Xcasatorita cu un barbat care sa ma iubeasca, destept si cu ceva verzisorilaughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sper sa supravietuiesc acestor ani!

| Hombre explică:

Mai @Traiane nu mor cai cand vor cainii si apoi de ce esti asa sigur ai primit vreun mesaj duhovnicesc?

| simona_6231 a răspuns:

Cu job-ul care imi place, netraind in Romania, poate casatorita...cu omul care ma iubeste si il iubesc, cu vreo 2 copii, fericita, sanatoasahappy

| Roby67 a răspuns:

Peste 10 ani o sa fiu mai batran cu 10 ani, si ce?
@traian, eu nu ma simt intre cea o treime care va fi distrusa, si sunt sigur ca nu voi fi distrus de niste oameni care gandesc ca tine, deci lasa-ne si pe noi sa traim mai mult de 10 ani de acum inainte, ca si eu te las. Tu @traian unde ai fost acum 20 de ani cand au murit oameni pe strada, ca TU sa ai libertatea asta de te a exprima in spatele monitorului? Asa ca las-o mai moale.

| JeSa a răspuns:

Cu un alt preşedinte la putere, cu propria-mi afacere/familie şi cu copiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul pas este sa fac hamsterul nu sa caute logica in stiintele exacte ci s-o vada pur si simplu.Ptr mine nu vreau mare lucru decit sa ma simt in continuare liber in padurile mele.

| Razvan a răspuns:

Eu nu stiu ce o sa fac maine d-apai peste 10 ani?thinking
Nu o sa stric surprizele pe care mi le rezerva viitorul facandu-mi planuri.Sau visand la lucruri pe care oricum nu o sa le am niciodatawinking

| BeT a răspuns:

@roby67, eu iti doresc viata lunga pina la 120- dar nu pot fi de acord cu ideile voastre"bolnave"scuze, va face-ti planuri de parca viata ar depinde de voi! Clipa care a trecut este de domeniul trecutului si nu o mai poti intoarce, clipa care urmeaza este de domeniul viitorului asa ca nu o poti cunoaste-atunci ce este Viata?!? O clipa si inca o clipa si inca o clipa si inca o clipa, Viata este tot o clipa deoarece in clipa urmatoare poti sa nu mai fi. Ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In urmatorii zece ani?laughing Sa-mi dea @harciog un loc in padure... asa cum a promis.
Perspectivele mele de viitor sunt pe maxim o saptamana laughing Sper sa fiu la fel de sanatos, de fericit, iubit si fara griji. Nu imi doresc nimic mai mult. Stiu! Cer "putin" dar sper sa existe un pestisor de aur si sa-mi indeplineasca dorinta.

| Roby67 a răspuns:

@traian, pentru ce sa mai platim cotizatile de pensie dupa parerea ta? Pana si vulpea ingroapa gaina ca sa aiba ce manca mai tarziuwinking