| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla atunci cand o forta de neoprit intalneste un obiect de nemiscat?

Răspuns Câştigător
| adyth a răspuns:

Nu stiu...se elimina reciproc?

17 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Big Bang.

| hashe86 a răspuns:

Booom!

| Ianna33 a răspuns:

Buna intrebare... pai nu se poate intampla decat ceva cu adevarat extraordinar...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Impact!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Rezulta un copil de acolo?

| antonius74 a răspuns:

Banuiesc ca se elimina una pe alta. daca o luam pe o axa, atunci avem +infinit si -infinit care se opresc intr-un punct neutru 0, atunci cand se intalnesc... putin cam incurcat happy

| asko a răspuns:

Nimic
e ca si cu alegerile - promisiuni de neoprit intalnesc obiecte de nemiscat

| watchmen a răspuns:

Ocoleste obiectul

| yanna_5323 a răspuns:

Simplu,, forta de neoprit se poate opri, si cea de nemiskat se poate miska. pooop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are loc un impact.insa acum depinde de forta cu care este lovit obiectul, pentru ca se poate produce un dezastru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O explozie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine spus, antonius74! Nu am priceput nimic dar tine-o tot asa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o intrebare capcana nu pot exista amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista forta de neoprit si obiect de nemiscat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Forta deviaza

| nu-vreau-nume a răspuns:

Il loveste, atinge, ii modifica pozitia, il pune in miscare... eu stiu? ceva de genu

| november4gina a răspuns:

Geniala intrebarea!