| Sixx_Klaw_1997 a întrebat:

Ce se intampla cand o forta de neoprit se intalneste cu o forta de nemiscat?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Forta de neoprit izbindu-se de forta de nemiscat e proiectat de aceasta sa se intoarca pe o alta traiectorie.

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nimic căci nu există așa ceva.

| CuriousStuff a răspuns:

Se naste un paradox.

| suntsuper a răspuns:

"o forta de nemiscat"?

| Santo2190 a răspuns:

Realizezi ca drogurile nu is bune si ca trebuie sa te lasi de baut
forta de neoprit nu misca forta de nemiscat

| Mejdej a răspuns:

Cam greu de raspuns. O explicatie concreta nu cred ca exista.

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Nu cred ca mi s-a intamplat sa-mi intalnesc clona. Daca ma intalnesc iti spun.

| Vasileion23 a răspuns:

Esti varza, lemn! Invata teoria mai intai. Țopule! Nu iei bacul! Se cheama forta de frecare nu de nemiscat!

| FaraNume00 a răspuns:

Forța de nemișcat este cea mai jmechera ca sta pe loc in schimb aialaltă e fraiera ca e de neoprit obosește dracul

| M7D7L1N a răspuns:

Mare bubuiala de stat ce o sa iasa laughing)