| CristieXe a întrebat:

Ce se mai spune despre extraterestrii? Ca nu am mai auzit nimic demult despre ei

Răspuns Câştigător
| Lhurricane a răspuns:

Cata bastaneala pe aici, mai nou ultimele lucruri despre ei sunt in serialu "ancient aliens ", e inca greu sa cataloghezi informatia ca noua /veche de inceput, mijloc sau sfarsit.

dar lumea incepe sa admita existenta lor si nu li se pare nimic iesit din comun in asta, ceea ce e bine. fiindca ar fi chiar prea egoist din partea noastra sa ne consideram singurele fiinte vi, inteligente din tot universul.

3 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Păi ieri au venit la mine şi am băut toţi ca băieţii. Au plecat muci acasă. S-au izbit de Soare şi au ajuns acasă bronzaţi.Au o navă şmecheră cu 200 de locuri de persoane, au înăuntru femei, vaci, girafe. Legenda spune că ei vor să le flocoşească să iasă extratereştri abracagiravacfimeie. E un soi de extratereştri super-bombă cărora le plac să asculte manele. Au zis că vin şi săptămâna viitoare. Poate treci pe la mine să-i vezi şi tu.

| an0therkid a răspuns:

Pai se pare ca si-au luat concediu laughing

| godge a răspuns:

Normal ca nuse ai aude nimic au emigrat in si ei in occident unde-i mai bine.