| anonim_4396 a întrebat:

Ce solutii sti`ti de cresterea parului mai rapid?

Răspuns Câştigător
| iulia7621 a răspuns:

Poti sa folosesti ulei de ricin se gaseste in farmacii cu 3-5 lei.dar sa nu te astepti sa creasca parul prea repede:d

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ulei de richin.

| Pomar a răspuns:

Ce legatura are cu " Stiinta si Filozofie"?!

| ema69 a răspuns:

Pai cea mai buna metoda e postarea de intrebari la cu totul alte categorii decat unde le e locul...Cei ce le citesc se trag de cap si astfel le creste parul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E stiinta laughing
alta n`am gasit. si e ceva gen stiinta laughing

| Nowingsangel a răspuns:

Gresit. Uleiul de ricin nu ajuta la cresterea parului. Il intareste si impiedica parul sa cada... dar nu ajuta la crestere. Parul creste cu 2, 5 cm pe luna. Pune'ti extensii sau ceva. straight face destepti.

| minamina a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a111111576 ulei de sarpe creste parul repede