| anonim_4396 a întrebat:

Ce spune despre noi tipul de persoane pe care le admirăm?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Admiri o persoană care are valori, principii sau calități pe care le admiri, îți plac, le apreciezi, pe care probabil le ai si tu mai mult sau mai putin, sau pur si simplu admiri o persoană care face lucruri deosebite, care după criteriile tale, e o persoană deosebita. Dupa parerea mea asta spune despre o persoană că are un model in viata.

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sotia mea, persoana pe care o admir, spune despre mine ca sunt un copil de 4-5 ani, ca nu am reusit niciodata sa trec de varsta de 6 ani, dar ca asta nu e o problema atita timp cit nici un barbat nu a trecut de stadiul copilariei... laughing

| RAY a răspuns:

Eu admir persoanele care sunt pasionate de știință, dar asta nu înseamnă că și de comportamentul lor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spune ce iluzii avem, pe care nu le vom realiza niciodată.

| SilentRain a răspuns:

In cazul meu reflecta calități sau trăsături pe care nu le posed

| Hammurabi a răspuns:

Păi nu prea admir pe nimeni. (în sensul că mi-aș dori să fiu și eu la fel)
Iau oamenii așa cum sunt, cu bune și cu rele.
Adică da, admir un cântăreț sau o trupă, pentru cum cântă, admir un sportiv pentru performanțe... etc.
Dar nu cred că ăsta e sensul întrebării tale.

| siriusblack98 a răspuns:

Tipul de persoană admirat= un ipochimen similar cu ceea ce îți dorești tu să fii.

| Eireann a răspuns:

Admir la cei din jur calitati pe care eu nu le am.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

"Spune-mi cu cine te însoțești că să-ți spun cine ești "
Sau
" Spune-mi ce prieteni ai ca să-ți spun cine ești "

Ceva de genul...

| d2ontknowdontcare a răspuns:

Spune ca fie suntem dusi, fie suntem persoane chibzuite worried