| anonim_4396 a întrebat:

Ce sunt lacrimile, ce inseamna ele?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Lacrimile înseamnă durere, fericire, dezamăgire, nervi, extaz, dor, neputinţă, disperare...iar pe scurt, eliberare...a emoțiilor și sentimentelor.

34 răspunsuri:
| EmaS a răspuns (pentru Laaaaaaaaaw):

Lacrimile curg de cate ori sufletul este in suferinta, plang de prea multa bucurie. Mai multe lacrimi pe obraz inseamna o inima mai curata, mai buna.

| Laaaaaaaaaw a răspuns (pentru EmaS):

Frumos! ♥

| EmaS a răspuns (pentru Laaaaaaaaaw):

Multumesc.Si raspunsul tau este foarte frumos, imi pare rau ca nu pot sa ofer decat o fundita! happy

| Laaaaaaaaaw a răspuns (pentru EmaS):

Multumesc mult, nu este nimic! Pentru mine funda nu conteaza, ceea ce conteaza este sa ajutam cat mai mute persoane happy.