| Mony_4137 a întrebat:

Ce ti-ai dori sa fie in CAMIONUL TAU CU BINECUVANTARI? http://www.pasi.ro/......ent-page-1

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Nu trebuie sa ai un camion de binecuvantari pentru a ti-se indeplini dorintele, cere si ti-se va da, e de ajuns sa te rogi cu incredere la Domnul, si dorintele se vor indeplinihappy
Deci rugaciunea este camionul
dar hai sa iti raspund si eu la intrebare:eu as vrea sa fiu mai buna, o sora mai buna. o fica mai buna. o colega mai buna. o prietena mai buna...si as mai vrea rabdarehappy

7 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

As fi multumit sa-mi lase camionul.

| marissa a răspuns:

Camionul meu cu binecuvantari ESTE, slava Domnului!

| Bacemi a răspuns:

As vrea ca din camion sa iasa mii si mii de prieteni adevarati si femeia care sa fie o viata alaturi de mine.

| hândel a răspuns:

Triliarde de euroi, cu care sa ridic un oras dupa viziunea mea, un oras ecologic, cu toate utilitatile, pentru. mine, familia si rudele mele, prietenii, si rudele prietenilor mei, si toti ceilalti care vor dori sa locuiasca acolo, inclusiv batranii, cersetorii, si cei cu dizabilitati pentru. care as face un loc special, nu un purgatoriu, ci un camin cu toate cele necesare pentru. a nu se mai simti o povara. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am uitat pe link dar pentru mine este de ajuns liniste, pace sufleteasca si Cit mai multa sanatate. Sper sa nu fie prea mult...

| inna a răspuns:

Fericire si multa multa sanatate.

| doar.eu a răspuns:

Nu imi doresc nimic altceva decat ceea ce am deja! Sufleteste, am tot ceea ce imi doresc si nu mi-as permite sa fiu nerecunoscatoare.
Singurul lucru are as putea sa imi doresc este sa fiu o persoana mai buna pentru toti cei din jurul meu