| flawyscut1 a întrebat:

Cea mai tare metoda a ta de copiat care este? ofer fundita

Răspuns Câştigător
| TipulVerde a răspuns:

Am copiat 12 ani folosind o singura metoda: copiutza. Scris mic, mana iute si ochi rapid, fara frica, fara stres. happy

6 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Sa copiez de multe ori pe caiet lectia, pana o invat

| Ervin a răspuns:

Nu copia, pune-te cu burta pe carte. nu la propriu, ci la figurat.

| NinaWoolf a răspuns:

Il rog pe prof sa ma lase sa copiez smug

| Luciana_7235 a răspuns:

Invata...copiezi din minte

| Bogdan_8059 a răspuns:

Eu sunt la facultate acum dar cand eram in a 8-a eram cea mai buna clasa din toate deoarece aveam tot felul de concursuri la care participam fel de fel de colegi talentati; dar cei mai presus aveam multe planse lipite pe pereti cu harti, picturi, formule. Intr-o zi ni s-a anuntat lucrare la latina si eu care nu invatasem nimic am facut repede cateva foi cu formule si le am lipit langa celelalte, iar cand profesoara se mai ducea prin spatele clasei eu cu ochii pe pereti cautam raspunsuri tongue. In rest metode clasice cu caietul pe sub banca, cu foi scrise de acasa mai multe tongue

| Beny30 a răspuns:

Iti dadeam eu cea mai buna metoda de copiat dar deja ai dat funda.Scuze