| indiaqueen a întrebat:

Cine imi poate spune cateva probleme de filozofie?

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu pot pune decit o singura problema dar pe gerul asta e greu de crezut ca as ridica-o.Sa ma sacrific totusi?

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Nu-i nevoie Har tehnologia a avansat, ia o viagra si sacrificiul noblete-i tale fiinte este salvat, dandu-i sculatorii vigoarea tineretii de mult apusa.

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Cit de mult ma cunosti dom'Hombre.

| shadovv a răspuns:

Ce esti tu? Ce stii tu? Ce este adevarul? Care este statul perfect? Exista statul perfect? De ce raspund la intrebari pe TPU?

| sabin89 a răspuns:

"Sunt oamenii intotdeauna egoisti?"; "Este etica relativa?"

| indiaqueen explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce existam? care e rostul vieti noaste pe pamant? de ce iubim femeile?