| Mariani_Roberto_1993 a întrebat:

Cine imi raspunde ce inseamna un Animal? raspunsul corect primeste funda ( Nu cer nume de animale va cer sa imi raspundeti ce inseamna un Animal, puteti scrie animal cu litara mare si cu litera mica to animal ramane ce inseamna un Animal?

35 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

Ceva care nu are constiinta

| anonimg a răspuns:

laughing M-ai facut sa rad; dar nu este bine ce ai scris. Sa nu mai scrii asa.

| anonimg a răspuns:

TaSמקווה a dat un raaspuns foarte bun luat din dictionar: "Om brutal, grosolan, josnic, care se poartă ca un animal". Cam asa vad eu discutiile pe aici dintre voi.

| Mariani_Roberto_1993 explică (pentru anonim_4396):

Iti spun eu de ce tine de religie, pentru ca Dumnezeu a creat tot ce se afla in aceasta lume

| Mariani_Roberto_1993 explică:

Le vedeti gresit are doar doua functi receptiv si nereceptiv, uni sunteti pe aproape alti se indeparteaza de ele dar cand voi da raspunsul pentru ca e Animal si e receptiv si nereceptiv veti vedea voi