| pisikuta a întrebat:

Cine ma ajuta sa realizez un proiect didactic la tema:cintec de leagan pentru mama" de grigore vieru ,clasa 4,va rog ceva ideisadfunditaaaaaaaaatongue

Răspuns Câştigător
| Mimino a răspuns:

Incearca aici: http://www.didactic.ro/resurse-educationale/invatamant-primar sunt multe materiale. Daca nu gasesti exact tema respectiva, alege un alt proiect didactic pentru clasa a IV-a si inspira-te din el (ma refer la structura proiectului didactic), iar continutul il adaptezi la tema ta.