| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi explice si mie acest citat: ``Nu poti sa ramai suparat pe cineva care te face sa razi! ``?

Dau Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| DizzYuzzY a răspuns:

Aici e vorba despre prieteni. Nu cred ca poti sa fii suparat/a mai mult de 2-3 ore pe un/o prieten/a foarte buna.
Mai e un inteles din punctul meu de vedere. Poate ca te-a suparat o persoana care te simti bine in prezenta ei, si chiar te face sa razihappy si pur si simplu nu poti sa stai suparat/ahappy

4 răspunsuri:
| Ridimaah a răspuns:

Bine inseamna sa nu fi mereu supaart pe tine si nici pe cei lalti laughing star

Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

Nu poti fi spuarat pe cineva care te binedispune.

| chokingvictim a răspuns:

Chiar ai pus intrebarea asta!?