| thelordoftime a întrebat:

Colega noastra @blondissima a intrebat zilele astea: 'Ai renunta la o mie de "maine" pentru un "ieri"?' eu intreb invers, Ai renunta la un ieri pentru o mie de maine? De ce?

Răspuns Câştigător
| miradoniz a răspuns:

hee hee NU,pentru ca fiecare amănunt,bun sau rău, dificil sau simplu m-a avansat pe un drum pe care nu îl cunoșteam dinainte, dar care are sensul luihee hee

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ascultă-l pe Спинесхиверс!

| harciog a răspuns:

Eiiii,dupa atitea renuntari la intrebarea respectivei Blondissime nu cred ca mai are cineva chef de altele.

| Gizăz a răspuns:

Întrebarea ei avea sens. A ta n-are. O mie de mâine(cu bune sau rele) o să ai oricum. Nu e un ideal. La ieri vrei nu vrei renunți.

| blondissima a răspuns:

@thelordoftime,mi se intampla si mie sa nu-mi inteleaga, unul sau mai multi o intrebare... dar eu o tin pe-a mea si-ntreb in continuare.winking

| Laura a răspuns:

Și, mă rog, cum ai putea să renunți la un ieri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ca nu se poate!