| Marioara_5353 a întrebat:

Copi voi mergeti in vacanta de vara la Manastire nu?

32 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sigur ca da; la Manastirea dintr-un lemn! Prietenii stiu de ce! whistling

| MMihai a răspuns:

Nu, în nici un caz! De fapt, acolo, merg nebuni, mai puțin periculoși!

| DorelSudoru a răspuns:

De ce *** no suspenda...sau admini fug cand vad categoria asta?laughing
Marioara stii ce patesc curvele sunt fu*ute si raman goale'n drum Marioara mincinoasa te-am fumant a ramas scrum...(nane-golan pe micul ecran)

| chelstone a răspuns:

Tie ti-ar prinde bine o vacanta la macelarie, sau in cala vreunui vapor de acum un secol sa impingi la carbuni

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Troll nesuferit!
NU, NU MA DUC.
Ma duc la Paris, apoi ori in MonteCarlo, ori in Corsica, ori intr-o insula din Portugalia! Ciuda?
Ma duc la Biserica in fiecare Duminica! Adica atunci cand voi fi plecata nu voi avea posibilatatea da-mi fine, nu conteaza asta!
Tu vezi macar ce scrii!?!?
"COPI"?
Bai, mai bine nu ne agitam cu tanca asta, cred ca e una de 8, 9 ani sau una de 12, 13 care-si bate joc de noi.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Trol rau.
Sunt satanista.devilrolling on the floor

| Dash a răspuns:

Nu.

| 4b a răspuns:

Siguuur; altceva chiar n-am ce face...of viata!

| muzicalBoX a răspuns:

Marioara tu ar trebui sa te duci la meditatii la ROMANA.Si nu ma duc la manastire.

| muzicalBoX a răspuns:

Marioara tu ar trebui sa te duci la meditatii la ROMANA.Si nu ma duc la manastire.tongue

| Trinitas a răspuns:

Eu n-am voie. Pe toate la care am fost le-am ars.

| MetalRocker a răspuns:

Evident.Pe drum spre manastire sunt niste cu*ve tari si...NORMAL CA MERG!

| camy417 a răspuns:

1-sunt catolica nu ortodoxa
2-offff ce grea e romana asta
3-nu nu ma duc
4-offff ce grea e romana asta
5-du-teeeee tu ca sigur ai nevoie

| CautNume a răspuns:

Da...laughing.doamne nu de fapt daca merg cu cls in excursie ajung pe la biserici dar nici nu prea intru doar cumpara amintiritongue

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Hello.
1.aici nu sunt doar `copi`
2.invata sa scrii
3.in vacanta de vara? manastire? pai nu sunt calugarita laughing)
4.in vacanta te distrezi nu te calugaresti laughing)

| PisikaNeagra a răspuns:

Fara suparare, ti-am vazut intrebarile si cred ca trebuie sa mergi la psihiatru, lectii de limba romana si... in lume. Cred ca esti un pic dusa straight face

| LolNope a răspuns:

In vacanta de vara nu merg la manastire ciudatooooooooooooooo.

Eu in vacanta de mare merg in:tabara,excursie la un internat de baieti(unde o sa fiu doar eu si cateva fete,deci sex all night) la Galati, in Italia la plaja, in Germania la cumparaturi si la New York sa ma plimb prin Central Park si 5th Avenue.

Ciuda?

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Păi eu merg de mai multe ori. când plec undeva și e o mânăstire mergem acolo.

| Eu_3289 a răspuns:

Firara dracul ea de romana marioaro.

| Gufiii a răspuns:

Nu...ma duc la clublaughing)

| AnnnaMarrria a răspuns:

UUndee sa ma duuc rolling on the floor
Mama deci femeia asta e cu capu' sa mor daca nulaughing
du-te fata meah la popa si te spovedeste cu sacu de cartofi in spinarelaughing)

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Da la bordelu sf gheorghe

| Daniela89 a răspuns:

Te lasa ai tai sa intri pe net cand tu nu stii sa scrii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troll nesabuit. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La citeva partide de sex nu se poate.Nu mai face caterinca de useri fi-r-ai al naibii sa fii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînţeles. Mutăm Mânăstirea la mare. Să vezi mă(pu)icuţe şi călugări în costume de baie, ai ai ai (păgâna de mine ) smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chelstone
te` dracu ce am mai ras rolling on the floor)
keep tha good workwinking

| Raluca27 a răspuns:

Da big grin eu ma duc! Pictez icoane la manastirea din orasul meu