| yuP a întrebat:

Credeti ca cineva se joaca cu noi, gen sims?laughing

11 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Nsveti ce face mai.si mai lasa sims-ul

| NOBODY a răspuns:

Scuzați-o pe yuP.iar nu și-a luat pastilele

| κλάους a răspuns:

Si eu uneori am avut aceasta senzatielaughing) Dar nu are cumhappy Prea mult SIMS CRED CA STRICAlaughing)

| Enzo2011 a răspuns:

Felicitari! probabil acum ai descoperit o teorie a conspiratiei divine happy. Acum serios este posibil mai ales daca crezi in destin acel destin sa fie o forta necunoscuta cara acum ma controleaza pe mine sa scriu aceste lucruri happy

| MikeAlexis a răspuns:

Guvernul se joaca cu noi. In rest suntem responsabili de noi

| DinooCanScreamRawwrr a răspuns:

Indubitabil!

| Cappuccinooo a răspuns:

Buna.
Da,soarta laughing
Pa, pa.

| kitty_9669 a răspuns:

Eu ador sims-ul dar l-am instalat noua versiune la sims 3 si ca proasta a sters cealalta versiune si trebuia sa o dezinstalez! X-(
I don't want to see

| SQueeZer a răspuns:

INteligenta Intrebarelaughing)!

| AAAdelin a răspuns:

Totul este posibil insa aceasta intrebare este reala deoarece fiecare dintre noi suntem "manevrati " de Dumnezeu si si totul ne este scris intr-o"carte " in care este torul ne este scris de la nastere si pana la moarte, deci DA!

| ladyfoarfeca a răspuns:

Mai stiilaughing orice e posibilwinking