| lupuvictor a întrebat:

Credeti ca norii in forma de OZN sunt chiar OZN-uri? Poate ve-ti spune ca am pus aceste poze cu nori in forma de ozn pentru a arata ca acestea sunt ozn-uri. Ei bine NU. Nu cred ca acestea sunt ozn-uri deghizate. De ce? pentru ca am vazut si eu cu ochii mei, si am si fotografiat http://ozn-ufo.blogspot.com/2011/02/nori-ciudati-in-form a-de-ozn.html

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ce ai acolo in poze sunt pur si simplu poze cu curenti de aer care s-au jucat forma norilor...mare chestie. Extraterestrii exista bre...mi se pare logic, universul nu e infinit dar e imens, asa ca ei exista.Dar cine spune ca sunt mai destepti? Poate sunt mai nedezvoltati.Poate.lasati conspiratiile exista zeci de milioane de oameni ca voi.

| NoChanceForUs a răspuns:

Da,victor,nu de tine ziceam, am vazut ca esti mai deschis la minte.Ma adresam celorlalti care inca mai cred in cine stie ce conspiratii.

| Paulla a răspuns:

Deci probabil norii in forma de cai sau mai stiu eu ce, sunt de fapt niste extraterestri rataciti?

| Eva a răspuns:

"Mai sus-4 fotografii facute de mine pe 19.11. 2011 in Baia Mare, Romania"
O mica eroare acolo happy

| GyeBaek a răspuns:

Mie nu mi se par reale.

| lupuvictor explică:

NoChanceForUs,tocmai asta ziceam.ca nu sunt OZN-uri.primele 4 poze sunt ale mele.
lomna2011SustineCampaniaTPUrevive,ce nu ti se par reale? ozn-urile sau pozele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am vazut ieri pe realitatea un reporaj despre exploziile solaare unde a aratat o imagine sau foto in care aparea o umbra perfecta a unei maini pe care unii au numit-o mina lui Dumnezeu, revenind la intrebarea ta nu este vorba decit despre o formatiune noroasa care se formeaza atunci cind aerul cald si umed se ridica la inaltimi mari

| maties a răspuns:

Sigur nu sunt nori!