| David_Stefan_1999 a întrebat:

Credeti ca suntem singuri in univers? credeti ca pe langa pamant mai exista o alta lume,poate mai avansata, sau poate noi suntem meniti sa devenim „invatatori"galaxiei?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu, poti dovedi ca exista, cand o sa poti sa ma contrazici, un an nou fericit plin cu oznuri

| ErrorFound a răspuns:

Eu spun ca exista multe civilizatii mult mai avansate ca noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca exista mai multe intrebari similare decat exista extraterestri.

| EnciclopediaProstiei a răspuns:

Uita-te la mine, uita-te la tine, e noaptea de craciun si noi stam in fata PC-ului. cum ne pot interesa miliarde de ani lumina cand noi nu parasim 30 metri patrati?

| JucărieLEGO a răspuns (pentru EnciclopediaProstiei):

Nu-i bai. Smartphone-ul e portabil.

| David_Stefan_1999 explică (pentru EnciclopediaProstiei):

Ai auzit de cuvintele „a visa "si„imaginatie "? daca nu,cauta in dictionar,si mai cauta ce li s-a intamplat multor oameni ca tine,uitete in oglinda,dupa aia mai vorbesti de noi, si nu ti-o zic cu suparare, dar daca esti ru cu altii, esti rau cu tine, ai zis ca e craciunul nu si ai zis ca amandoi stam pe pc nu...da ai subliniat uita-te la mine? daca nu esti chiar un egoist

| Edwward a răspuns:

Ar fi practic imposibil sa fim singuri in univers, iar din faptul ca universul este infinit, rezulta ca exista o infinitate de lumi, la fel ca lumea noastra. Deci nu, singuri nu avem cum sa fim.

| claudytza01 a răspuns:

Exista pe pamant multe specii de oameni incat nu pot sa ma mai gand la o alta lume in afara' de a noastrawinking