| Andrey124 a întrebat:

Credeti ca suntem singuri in univers?

Răspuns Câştigător
| DevilHse a răspuns:

Iti recomand cartea "Intalniri cosmice"- Dan Farcaș. Acolo sunt explicate si exemplificate toate aspectele legate d eacest subiect. Iti vei putea forma o idee despre acest univers si despre sansa existentei altor civilizatii. Sunt relatate toate cazurile de OZN-uri, intalniri de toate gradele etc.
Si ca s aiti raspund la intrebare, nu cred ca suntem singuri in univers.

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Era o chestie interesantă denumită Blue Earth Project. Vezi și informează-te.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Suntem corcituri de extraterestri, deci nu avem cum sa fim singuri.

| Vi003 a răspuns:

Nu suntem singuri, mai sunt unii care traiesc intr-un univers paralel, doar al lor si care iau decizii importante pentru viata noastra, cu titlul de legi si pe care ei le incalca in cel mai grosolan mod.

| 0Alexander0 a răspuns:

Păi din moment ce se presupune că universul este infinit, nu ai cum să ştii ce se află în tot universul, nu? Eu unul cred că nu suntem singurii.

| Kirschen a răspuns:

Sper ca nu.

| Biasofia a răspuns:

Eu cred in extraterestri 40%, poate exista, dar eu cred ca exista oameni, animale si plante, astea sunt fiintele in care cred! Funda?!