| petitdreamer a întrebat:

Credeti in trucurile lui Chris Angel? sunt reale? ce parere aveti?

daca nu stiti cine e, uitati aici cateva trucuri, si altele le gasiti la "related video"
http://www.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA
http://www.youtube.com/watch?v=ovNwmhpbdlg&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Ce intelegi prin a crede in trucuri? Nu stiu daca cred in ele, stiu insa ca sunt fascinante. Si da, sunt niste trucuri reale, cum ar putea fi altfel? Imaginare? Daca te referi la faptul ca ar avea puteri supranaturale (sau ceva de genul), atunci stai linistit, nu e vorba de asta. E vorba despre talentul de a induce o anumita iluzie spectatorului, talent care nu numai ca il are din plin, dar e dublat de multa spontaneitate, de foarte multa imaginatie, de rabdare, de munca, de exercitiu. Singurul lucru care m-a dezamagit putin a fost o emisiune in care a deconspirat un truc. De fapt mai multe trucuri combinate, filmand "evadarea" dintr-o inchisoare.

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sunt fana chriss angel. Bineinteles ca nu sunt reale (de exemplu cand o taie pe tipa aia in doua in parc...), dar nu ma prind cum reuseste si e cu atat mai fascinant.

| sese a răspuns:

Orice iluzionist care se respecta isi creeaza iluziile intr-un mod elevat aproape de magie. Evident ca "trucurile"sunt reale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt reale dar sunt spectaculoase.

| kh1ss a răspuns:

Este doar o iluzie optica

| N538961518 a răspuns:

Mare lucru si eu pot sa fac lucruri sa dispara laughing

RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Normal ca nu sunt reale. Ar trebui sa fi Jesus sa poti merge pe apawinking
Dar mai reale sunt "trucurile" lui Derren Brown (vezi youtube) tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea ieste ca cateva trucuri sunt reale sunt cateva care ce sa zic sunt nasoale rau

| supermanxtreme a răspuns:

Nu sunt adevarate.sh eu am fost fan criss angel.am facut si eu trucuri etc.timp de doi ani. faza cu femeia taiata. femeia aia s-a nascut fara picioare si are proteza.winkingwinking