| mitza_9477 a întrebat:

Cum credeti voi ca a fost zebra alba cu dungi negre sau invers, cel mai bun raspun

Răspuns Câştigător
| Edd_4925 a răspuns:

@ Dee... faptul ca e alba pe burta nu demonstreaza nimic. ea ar putea fi neagra cu dungi si burta alba. De fapt cred ca nu e niciuna din variante. E doar un animal cu dungi albe si negre...i guess

6 răspunsuri:
| iYuuki a răspuns:

Alba cu dungi negre

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Practic, ea e alba cu dungi negre. Daca de uiti sub ea, burta ei este alba.
Iti dai usor seama.

| Maverick33 a răspuns:

Cred ca e ca si faza cu oul si gaina. fara rost!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

@Maverick, nu e aceeasi chestie. Toata lumea stie ca gaina a fost prima. Daca oul ar fi fost primul, atunci cine l-ar fi clocit?

| 4b a răspuns:

In burta mamei, era alba cu dungi negre, insa cand a ajuns pe lume, si-a schimbat parerea despre viata si in acelasi timp si-a inversat culorile ca doar tot traim in democratielaughing

| BloodMagickNecromance a răspuns:

@Mitza, cand ii dai cuiva o funda, nu trebuie sa ne votezi pe toti cu 'stupid'. Macar am incercat sa te ajutam.