| mihaiel4ik a întrebat:

Cum iti poti face propriul sait?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici http://www.ucoz.com/ si daca stii limba engleza (doar de atat e nevoie) e foarte simplu sa iti faci un site!

2 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Da-mi un mesaj privat cu ID-ul tau de mess si te invat eu.winking

| Aero_2277 a răspuns:

In primul rand daca esti incepeatoare iti trebuie un program complex, dar simplu.Recomand Macromedia Dreamware, Web Maker sau Yahoo Site Builder. Dupa ce faci paginile si restul, le salvezi si cauti hosting ieftin de ex: www.megahost.ro sau com:D nu mai stiu exact.Depinde de ce tip vrei sa faci. Ia ceva timp cam vreo saptamana daca vrei sa iasa calumea, daca vrei sa faci intr-o ora atunci nu va iesi mare lucru.
Totodata poti sa iti faci reclama cu Google AdSense, si PayPal si poti sa pui reclame pe site.
Sper ca ti-a folosit raspunsul meu;)
P.S.Toto pentru hosting(gazduire web) mai sunt si www.alfahost.ro