| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot sa aflu totul despre Corpul Uman?

Răspuns Câştigător
| dontknowd0ntcare a răspuns:

Nici macar oamenii de stiinta nu stiu chiar totul despre corpul uman happy Dar te poti gandi la ce ai vrea sa afli mai exact despre corpul uman si dupa aceea poti cauta articole despre asta pe internet. Eventual poate chiar si pe alta limba, cum ar fi engleza, de exemplu. Binenteles, asta daca ai posibilitatea asta in cazul in care stii o alta limba. Zic asta pentru ca de obicei se intampla sa gasesti mai multe informatii in niste articole straine, dar si in romana se pot gasi suficiente. Pe langa asta poti cauta si carti despre subiectele ce te intereseaza.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Daca am fi stitu totul despre organismul uman, nu mai era balamucul asta de acum laughing nu cunoastem bine organismul la nivel macro, dapai la nivel micro unde santem varza deocamdata, sintem depasiti cu viteza luminii stinse laughing