| andrefrancais a întrebat:

Cum sa o conving pe profa de mate sa imi mareasca nota din teza?
Ne-a dat foarte multe exercitii in prea putin timp! Toata clasa e de acord cu asta!

Răspuns Câştigător
| AlexDarius3 a răspuns:

Pune-o sa te asculte, daca nu vrea ameninta cu inspectoratul.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca tu realizezi ca aici este scoala, nu gradinita! Nu te rogi de un profesor sa-ti puna nota mai mare ca esti tu mai frumos ca altii!
Notele se pun dupa merit si daca ai primit o nota mica, atunci atat ai meritat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbiti cu directorul. Explicati si altor profesori situatia. Sau puneti parintii sa vorbeasca. Noi, tin minte, ca o data am facut o petitie la indemnul directorului laughing. Am scris pe o foaie ce ne-a deranjat la profesoara, am semnat-o si am dus-o directorului.

| wpAbby a răspuns:

Nu cred ca aveti cum sa o convigeti, tinea de voi sa invatati foarte bine incat sa treceti foarte usor prin ele.Si la mine a fost foarte lunga teza, doar cu proful de mate e dirigintele mel, si in ziua aia am avut si dirigentie si ne-a mai lasat, dar am luat 7.