| ktrinel a întrebat:

Cum se invata mai usor?!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste.citind mereu, crierele tau, va deveni un laborator de idei si imagini.

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Idei ca să treci bacul?
1.Recapitulează lecțiile din clasele 1-4 unde învățai să scrii corect.
2. Învață, greu sau ușor, nu contează, doar învață.

| Skylar a răspuns:

Shitloads of coffe

| ktrinel explică:

Ma refer la faptul ca anul acesta am BACul si trebuie sa invat foarte multt. ceva idei?:d

| ktrinel explică:

Anul acesta am BACul si trebuie sa invat multttttt si sa retin cat mai exact si mai bine posibil,big grin ideii plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii atenta la cursuri, sa nu dormi ca mine.

| BlaBlaa a răspuns:

Cu rabdare si concentrare tongue

| Valentinasofi a răspuns:

Ttrebuie sa inveti de mic tot ce-ti da la scoala si o sa fie usor...

| RonnieR a răspuns:

E cumva o intrebare retorica? laughing