| EmaS a întrebat:

Cum te vezi pe tine insuti? Cine esti tu cu adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam. Vroaiam doar sa vad ca esti aici.happy Acum o sa-ti raspund la intrebare.
O sa fiu directa si o sa-ti spun ca sunt fiinta umana, dar sunt si om. uneori mai om decat altii, alteori mai robot (depinde de situatie si tu stii asta, nu ma indoisc). Sunt cunoscuta/ sau fara valoare (ambele sunt relative). Sunt femeie, sunt iubita, sunt sora, sunt prieten, sunt amuzanta si serioasa. Sunt insumarea simturilor mele. Sunt urata si frumoasa, sunt la fel ca toti ceilalti si totusi cu mult diferita fata de altii.

31 răspunsuri:
| MikkyBă a răspuns:

Cum mă văd eu?
Nu sunt o persoană foarte hotărâtă din punct de vedere emoţional. Sunt tupeista când vine vorba de băieţi.â, bătăi şi alte cele dar nu şi când vine vorba de a cânta în faţa mai multor persoane.De multe ori sunt aeriană dar într-un fel este bine deoarece nu aud comentariile răutacioase care se fac pe seama mea.
Mă enervez foarte repede, dar aici îşi face simţită prezenţa zodia din care mp trag : SCORPION.
Dacă îmi doresc ceva nu mă las până nu duc la bun sfârşit!

Acum tu! Cine esti de fapt? Cum te consideri?