| juniper a întrebat:

Cum va fi materia in clasa a 9a? Voi avea si profesori, nu numai profesoare.

Răspuns Câştigător
| Letytzy@ a răspuns:

Mai grea ca cea din generala.Vei avea parte si de profesori si de profesoare.Bafta!

10 răspunsuri:
| juniper explică:

De fapt va veni o profesoara de engleza, un profesor de matematica mai sever decat profesoara de mate pe care am avut-o la gimnaziu, are 64 de ani si a invatat-o si pe mama mea.

| Elena1234456 a răspuns:

Logic.Si profesoare si profesori.

| SweetCandy a răspuns:

Depinde de scoala la care inveti!
Materia nu este grea, daca iti place munca si scoala in generalbig grin

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Vei avea si profi si profe ...materia nu e foarte grea ..mult succeswinking

| laurentiu_9029 a răspuns:

Eu am trecut a 10a iar clasa a 9-a mi s-a parut foarte usoara. Eu care nu invat deloc si care prind doar din clasa am terminat cu emdia 8.20 iti imaginezihappy Eu sunt si la profil tehnic si am acolo 4 obiecte de specialitate unde sunt niste profesori dementi care numai in 5 ne tine.Asta e.
Apropo, eu din 23 de obiecte, am doar 3 profesori restul sunt profesoare.

| ViVi a răspuns:

Da si profesori si profesoarewinking

Laur
| Laur a răspuns:

Depinde de norocul/ghinionul tau, cum exista profesori in gimnaziu exista si in liceu, dar nu e sigur ca vei avea unul la clasa ta,

| www a răspuns:

Mai bine nu pui nimic decat sa pui punct cand trebuie semnul intrebarii...straight face.

Evident ca o sa ai si profesorilaughing. Bine asta daca nu esti la o scoala de maicute sau ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei avea de toatehappy Si eu sunt a9-a, din cate am inteles este usor (pentru UmaN).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam grea da te acomodezi si nu-ti face griji profesori sau profesoare u doar sa vrei sa inveti!happy