| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti vreo metoda prin care as putea sa-mi cunosc viitorul?

13 răspunsuri:
| evostyle7 a răspuns:

Mai intai cunoaste`te pe tine si pe persoanele cu care socializezi cel mai des. Astfel vei putea anticipa unele aspecte din viitor.

| spinake a răspuns:

Viitorul este facut de tine.Deja il cunosti, dar trebuie sa lupti pentru el.

| Dmesss a răspuns:

Cunoaste-ti trecutul!

| Dmesss a răspuns:

Cunoaste-ti trecutul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, trebuie sa mergi in cimitir noaptea, la miezul noptii te dezbraci la pielea goala si strigi cat te tin bojogii, uite dracu gol! atunci o sa vina dracu sa vada care tulbura linistea cea de veci, cand o sa te vada o a moara de ciuda ca esti mai urat decat el si o sa-ti spuna ce te-asteapta in viitor

| DorelSudoru a răspuns:

Da da da vino la mine am eu niste preteni mai negri si iti zic ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu cunoastem.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vancheez.alearga dupa el.dar cand il vei ajunge deja vei fi ...trecut.

| tsevaoth a răspuns:

Nu te baga in asa ceva, tu faci viitorul cu mana ta, dar daca intri pe fir cu sarlatanii o sa ai probleme mari.

| Chris a răspuns:

O sa-l cunosti, cand va deveni prezent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga 10 lei, si Izabela iti prezice viitoru'!
http://www.youtube.com/watch?v=rkQWSTq5W_Y

| bluebios a răspuns:

Nu dar daca o gasesti sa stii ca toata omenirea este interesata de ea.

| MajorAsshole a răspuns:

Tu iti faci viitorul. E simplu.