| SingleForOne a întrebat:

Daca am presupune ca in acest prezent este "razboiul rece" ca in secolul trecut, cum putem compara pe Joe Biden cu John F. Kennedy?
Cum a oprit Kennedy un posibil alt razboi cu Rusia (din secolul trecut) comparativ cu atitudinea lui Biden fata de criza din Ucraina si din zona tarilor scandinave?

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Joe Biden e senil și nu poate lega două vorbe fără să fie coordonat, iar J. F. Kennedy era extrem de inteligent. Cum s-ar zice: erau alte vremuri. Încă se făceau asasinări de președinți. Acum nu mai este nevoie. Ei oricum sunt marionete.
Cât despre Rusia, e departe de a fi ceea ce a fost înainte.

| Saiko93 a răspuns:

Nu m-ar mira sa patim exact la fel ca si in trecut cand ia durut pe americani undeva de europeni.