| Travisbbbb a întrebat:

Daca ar exista telepatia credeti ca un om ar putea induce cuiva o cu totul alta realitate? Zic daca ar fi reala

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu te mai uita la Șoșoacă.

| ioana748 a răspuns:

Nu, prin telepatie poti transmite informații, idei, dar nu il poti opri pe celalalt sa gandeasca cu propriul creier.

| kalasnicov22 a răspuns:

Telepatia exista indiferent daca crezi sau nu.
Ca unii sunt bolovani si au antenele stricate este alta chestie.

| Violleta2022 a răspuns:

Telepatia te ajuta doar pe tine sa intelegi sau sa vezi ceva anume ceea ce altii nu vad, dar nu ajuta sa induci nimic, nimanui.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Telepatia inseamna comunicare, nu control de la distanta.
Iar ea exista. Doar ca nu tinem cont de ea, la fel cum nu tinem cont de intuitie.