| RAY a întrebat:

Daca ar fi sa va priviti propia persoana in ochii ce ia-ti spune?

32 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca i-as da un cap in gura...

| Klepto a răspuns:

Inainte credeam in "Se putea si mai rau", dar tu mi-ai demonstrat ca mai rau nu se poate.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

"Ce frumoasa esti, fata! Ptiuu, sa nu te deochi!" laughing

| Kaℓi a răspuns:

Nu te mai apuca de atatea lucruri in acelasi timp, incearca sa te hidratezi mai mult si poarta naibii ochelarii aia, ca ai dat o caruta de bani pe ei.

| Musique a răspuns:

"Ai încredere!"
Știu că-mi lipsește.

O zi frumoasă!

| DiamondShine a răspuns:

De fiecare data cand ma privesc in oglinda am acest sentiment si imi spun:Fi tare, dupa ploaie vine soare!

| Iuliiaa a răspuns:

Nu i-as mai spune nimic, as incepe sa ii dau palme direct.

| zurick a răspuns:

''Uita ca te-ai nascut, uita ca vei muri, sa stii ca traiesti!''

| sublime89 a răspuns:

As intreba-o cine e.

| SteinZer0 a răspuns (pentru sublime89):

Bun asta.

| Swan39 a răspuns (pentru sublime89):

Mi-ai citit gândurilehee hee Deşi... cred că nu voi putea vreodată să îmi dau şi un răspuns 100% sigur şi complet la această întrebare.

Pe lângă asta, i-aş mai spune persoanei mele şi să aibă tăria să-şi urmeze calea, să TRĂIASCĂ şi să nu uite că unul dintre lucrurile cele mai importante e să fie o persoană bună.

| sublime89 a răspuns (pentru Swan39):

Nici eu laughing Pana la urma e cea mai grea intrebare. E o intrebare adresata nu doar propriei persoane, ci intregii omeniri. Probabil ca sa ajungem sa stim 100% cine suntem, ar trebui sa intelegem absolut tot despre univers, ceea ce e aproape imposibil.

Exact happy Si sa faci ceea ce crezi tu ca e bine cu adevarat, sau ceea ce simti tu ca e corect, indiferent de ce-ti spune lumea.

| Swan39 a răspuns (pentru sublime89):

Da, aşa e. Cred că trebuie să ne împăcăm cu gândul că e o întrebare fără răspuns; cea mai grea întrebare, într-adevăr.

Da, ar trebui să facem ceea ce e bine şi corect cu adevărat; doar că mai sunt şi persoane care fac ceea ce li se pare lor corect şi bine când de fapt poate e chiar opusul. thinking Depinde şi de judecata fiecăruia, de capacitatea de analiză, observaţie şi de empatie.

| OOOLEOOO a răspuns:

"Ori gasim o cale, ori ne facem noi una!"

| fuzzer a răspuns:

"Pupand in bot scroafa destinului, am pierdut incet umorul. Ce trebuie sa fac?"

| Theo94 a răspuns:

De ce ai fost prost si ai chiulit de la scoala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as canta:
http://m.youtube.com/watch?v=bkre7EZpVCw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Esti prea beat daca ai ajuns sa te asculti privindu-te in ochi."
Sau... "Nu ma mai copia, personalitatile trebuie sa-si pastreze originalitatea pentru o diferentiere cat mai convingatoare."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cand dracului iti vei incepe misiunea?"

| Iunona a răspuns:

"Nu-ti mai face atatea griji! Piramidele nu s-au construit intr-o singura zi".
Apoi mi-as da un sut in fund si mi-as spune ca e timpul sa am mai multa rabdare.

| RAY explică (pentru Iunona):

Ai dreptate

| DoriKat a răspuns:

I-as face un compliment: esti cea mai frumoasa faptura pe care am vazut-olaughing

| JucărieLEGO a răspuns:

Da, hai ca mai ai destule kile de pus pana o sa arati a om...

| Rooobi a răspuns:

Ai mai mult incredere in tine si o sa reusesti tot ce iti doresti.

| MudvayneMurderer a răspuns:

Sa aiba mai multa incredere in sine.

| Mariix a răspuns:

I-as spune sa nu mai fie atat de increzatoare in oameni, si as intreba cine este cum a spus sublime laughing.

| MojeGabriel1997 a răspuns:

I-as spune sa nu asculte de lumea rea

| OfataOarecare1 a răspuns:

De ce nu postezi in categoria Trivia\Amuzante?

| Coltzz2 a răspuns:

Sa ma cac pe tine

| DiamondShine a răspuns (pentru Coltzz2):

Adica"sa faci pe tine?"

| Coltzz2 a răspuns (pentru DiamondShine):

Adica "sa ma cac pe capul tau"ca-s prost si fac totu' invers

| Lenushca a răspuns:

I-as spune " hei, iar esti serioasa, nu uita sa zimbesti! Zimbeste!"