| CIVIC1 a întrebat:

Daca ati avea acces la o masina a timpului ce va poate teleporta in viitor si in trecut, unde v-ati teleleporta prima data si ce ati face acolo?

3 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

In trecut, sa anunt anumite persoane in legatura cu anumite evenimente

| sweetys a răspuns:

In trecut, nu as schimba nimic, doar sa mai retraiesc anumite momente. Probabil daca as schimba ceva din trecut, in prezent nu as mai fi ceea ce sunt. De viitor am timp

| Cipi1212 a răspuns:

Nu știu ce aș putea face. Dacă schimb trecutul voi schimba viitorul.