| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea intoarce timpul inapoi, ce ati schimba in viata voastra?

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Pai cred ca as indrepta unele momente de umilinta, stiti voi, cand ne ia gura pe dinainte sau ne certam cu cate cineva si as da timpul inapoi sa-mi indrept postura, sa nu mai stau cocosata, pentru ca deja nu pot sa ma mai indrept de tot. laughing

17 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ceasul.

| harciog a răspuns:

M-as intoarce cind eram copil intr-o dimineata de August, la un rasarit de soare, pe un nenorocit de șanț si m-aș pulveriza in neant.

| MeScorpion a răspuns (pentru harciog):

Cum planuiesti sa te pulverizezi in neant daca nu sunt prea indiscret?

| MeScorpion a răspuns:

As vinde tot ce am si as cumpara lingouri de aur.

| Necrophagist a răspuns:

As putea sa imi schimb nasterea?

| shadovv a răspuns:

Nimic. Daca as schimba e ca si cum m as omora.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
As mai adauga o pata de lumina in ea.

Sper ca te-am ajutat happy

| Nolkyz a răspuns:

Nu as schimba nimic... nu vreau sa schimb nimic pentru ca nu cred ca as mai fi ceea ce sunt acum. daca as putea intoarce timpul mai degraba as vrea sa retraiesc anumite clipe...

| hate1t4ll a răspuns:

Eu intorc timpul doar inainte.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nimic,nu cred ca ar rezolva ceva...

| danielcretu1980 a răspuns:

Absolut nimic

| DamiPapucii a răspuns:

Faptul ca nu am acceptat cererea de prietenie a unui prieten pe care il placem.

| divide224 a răspuns:

Nimic, deoarece orice gresale am facut ne vom aminti de ea ani si ani la randul, unele vor deveni chiar momente amuzante, iar clipele frumoase care le-am petrecut le vom tine minte si le vom povesti nepotilor nostri, iar ei nepotilor lor.Nu trebuie sa schimbi nimic deoarece orice fapta facuta in trecut va fi o invatatura sau amintire pe viitor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bunahappy este o intrebare cam ciudatalaughing... dar as putea sa schimb cevacrying as fi avut grija de stomacul meu hranindu-l cand trebuie si sa fiu sanoatoasa nu cum sunt acum in urma prostiei mele facutecrying am ajuns sa am colecist cu reflux gastric si e foarte dureros stau numai in tratamente si dupa cum se vede regret nespus de multcrying((of.

| Merilynne a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ce ai patit sad?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.crying 'nu mi-am hranit stomacul' adica o zi la mine era asa :dimineata nu mancam, la scoala mancam un corn dar foarte rar daca 3 zile pesaptamanlaughing asa si seara cand veneam de la scoala mancam forte mult si apoi nu mai mancam nimicstraight face problema este ca eu nu sunt grasa si nu am tinut niciodata diete am 36 kg la 14 anistraight face te rog sa nu te miri dar nu asimilez mai nimic din ceea ce manancsad asa si este o prostie ceea ce faceam eu cu stomacul nu aveam mesele regulate si ziua statea gol iar sera il umplam si il zapaceam de tot crying dar nu ma durea deloc atuncicrying iar dupa un an proceand asa cum am zis am ajuns sa nu mai faca fata nici organele a trebuit sa-mi scot apendicita care e ajuns in ultimul stadiu si am scos-o la fix dar nu chiar fiid ca daduse-m in peritonita si s-a spart in mine chiar cand eram pe masa de operatie dar norocul meu ca eram anesteziata si incepea operatia si se ea suporta-se absolut totul pana intr-o clipa ce a cedat si de atunci am mari problemecrying( acum trebuie sa mananc des si in cantitati micicrying(( si dupa cum am spus stau numai in tratamentecryingpana la urma nici doctoriib nu mai stiu ce sa creada ca s-a intamplat cu minecrying ori de la nehranire stomagului care merse-se mereu in gol ori de la apendicitathinking am citit mai multe chesti despre boala asta si am gasit in toate articolele posibile ca aceasta boala: colecist cu reflux gastri se face dupa o operatie de apendicita intarziata care a dat in peritonita deci eu asa am patit si cred ca de la ea este asadar apendicita este groaza organismuluicrying adica acum nici eu nu stiu ce sa mai credstraight face...crying((((((.

| Alinushaaaa a răspuns:

Exact ce a spus si yoanna_9720, regret ca nu am acceptat cererea unui baiat pe care acum il plac enorm si de cate ori il vad putin sunt in al 9-lea cer sad atunci nici nu imi placea de el,imi bateam joc cand el ma placea,iar acum roata s-a intors, eu il plac enorm, numai la el ma gandesc.iar el oh go on nici nu ma mai baga in seama oh go on